Bez kategorii, Gry, Shootery

War Thunder

button2War Thunder to produkcja będąca połączeniem MMO oraz strzelanki, w której siadamy za sterami samolotu podczas drugiej Wojny Światowej i stajemy do drużynowej walki w przestworzach.

 

Do dyspozycji graczy oddany został bardzo realistyczny system latania, uszkodzeń, a także mnóstwo różnorakich maszyn, wliczając w to myśliwce, bombowce, wsparcie i wiele innych, dzięki którym możemy przechylić szalę zwycięstwa na stronę naszą oraz sojuszników. Warto wspomnieć, że na niektórych mapach warunkiem zwycięstwa jest nie tylko pokonanie wroga, ale również na przykład całkowite zniszczenie jego bazy, w której znajdują się działa przeciwlotnicze, tak więc wybranie odpowiedniego samolotu oraz ścisła współpraca szybko okażą się niezbędne.

 

Wszystkiego dopełnia niesamowicie szczegółowo wykonana grafika, która jest zwłaszcza „popisowa” nie tylko w kwestii modeli, ale również wnętrza samolotu – w War Thunder nie znajdziemy typowych wskaźników uszkodzeń czy szybkości – wszystko wskazują kontrolki w naszym kokpicie.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)