Bez kategorii, Strategiczne, Via WWW

Terra Militaris

terra-militaris-6

button2

Terra Militaris wydaje się być kolejnym przedstawicielem wielu z przeglądarkowych gier strategicznych, choć szybko okazuje się, że jest znacznie bardziej rozbudowana, zwłaszcza jeśli chodzi o aspekt toczenia walk. Akcja produkcji osadzona została w czasach historycznych epoki średniowiecza, kiedy największe mocarstwa świata toczyły ze sobą zacięte boje z powodów terytorialnych, ekonomicznych i religijnych.

 

Zaczynając jednak od początku, jak w niemal każdej produkcji tego rodzaju, tak i tutaj musimy rozwijać nasze miasteczko dzięki zdobytym surowcom, choć mamy znacznie szersze możliwości – możemy dowolnie wybrać umiejscowienie budynków czy muru. Walka natomiast toczy się w czasie rzeczywistym, choć wiele zależy nie tylko od umiejętności taktycznych, ale również poziomu rozwoju armii i typu jednostek będących pod naszą kontrolą.

 

Na brawa zasługuje także oprawa graficzna – twórcy włożyli w nią zapewne mnóstwo pracy i chyba wycisnęli wszystko, co się da na tę platformę. Na szczególny poklask zasługują animacje oraz efekty pogodowe.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)