Bez kategorii, Gry MMORPG

Lost Sector

lost sector

button2

Lost Sector jest darmową grą MMORPG z elementami strategii, gdzie wcielamy się w rolę samotnego żołnierza przemierzającego post apokaliptyczną metropolię Broxton, która stała się areną wojny domowej prowadzonej przez pędzące za surowcami i zdobyczami technologicznymi korporacje.

Zaczynając zabawę jesteśmy zaledwie prostym chłopcem na posyłki zmuszonym do wykonywania początkowo schematycznych i najniższych rangą zadań, aby móc wyposażyć się w jakikolwiek ekwipunek.

Z czasem jednak będziemy w stanie nawet stworzyć własną drużynę najemników wcielając do niej napotkanych po drodze żywych graczy, co jest ciekawym rozwiązaniem – między innymi pod względem konieczności rozdania łupu po wykonaniu misji, lub wybierając kandydatów z ogólnodostępnej bazy rekrutacyjnej.

Twórcy produkcji nie kryją czerpania swojej inspiracji z Jagged Alliance, więc tak i tutaj wszelkie walki prowadzone są w turowym systemie, a każdy z naszych piechurów posiada określoną liczbę punktów akcji umożliwiających poruszanie się, oddanie strzału, skorzystanie z umiejętności i tak dalej.

Tury są ograniczone czasowo, więc gracze muszą myśleć oraz planować nie tylko rozważnie, ale również dosyć szybko.

Oprócz typowych elementów rozgrywki PvE, możemy również rywalizować z innymi w ramach PvP, gdzie stawimy czoła innym oddziałom oraz pojedynczym poszukiwaczom przygód w opuszczonym mieście.button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)