Bez kategorii, Via WWW

I am Ninja

I am Ninjabutton2Przeglądarkowe gry MMO osadzone w świcie anime i mangi pod tytułem Naruto zdają się nie być ostatnio na tym rynku niczym nowym – można uznać, że gry tego rodzaju pojawiają się na nim jak przysłowiowe grzyby po deszczu.

Większość z nich opiera się na podobnym schemacie – tworzymy własną postać pochodzącą z jednej z wiosek i wykonujemy rozmaite zadania, które pozwalają nam lepiej poznać fabułę danej produkcji oraz oczywiście rozwijać naszego bohatera. I am Ninja to kolejny przedstawiciel opisanego wcześniej gatunku, gdzie wcielamy się w rolę jednego z sześciu głównych bohaterów Naruto i wykonujemy rozmaite zadania oraz rozwijamy naszego awatara wyposażając go w lepszy ekwipunek oraz zdobywając nowe, przydatne umiejętności.

Same walki rozgrywają się w systemie turowym, gdzie możemy wybrać jedną z dostępnych akcji obejmujących między innymi używanie przedmiotów bądź zdolności, które możemy swoją drogą wybierać spośród jednej z trzech dróg rozwoju, a następnie zmuszeni jesteśmy oczekiwać na ruch przeciwnika. Grafika w grze przypomina tę widzianą w animowanym wydaniu Naruto, ale nie ratuje to bardzo okrojonej możliwości kreacji naszego bohatera – a konkretniej jej niemal zupełnego braku.button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)