Bez kategorii, Gry MMORPG

shaiya online

final-fantasy-truenotskies-shaiya-light-and-darkness-one-247291

button2Shaiya Online to w zupełności darmowa gra fantasy typu MMORPG, która umiejscawia gracza tuż pośrodku wielkiej wojny pomiędzy światłem a ciemnością.

 

Produkcja oferuje graczom możliwość wywalczenia sobie sławy i doświadczenia podczas gry w pojedynkę, lub też z innymi graczami.

Właśnie dlatego został stworzony niesamowity system gildii, który pozwala graczom łączyć się w grupy. Jest to bardzo ważny element tej gry, bowiem – jak powszechnie wiadomo – nawet niezwykle silne potwory mogą okazać się słabe, jeżeli walczy się z przyjaciółmi.

 

Wraz z postępem w grze i wykonywaniem kolejnej misji, gracz jest nagradzany zupełnie nowymi broniami i innym ekwipunkiem, który w mniejszym lub większym stopniu poprawia jego umiejętności. Gra, oprócz standardowych opcji, oferuje walkę typu Player versus Player.

Oparta jest ona na współzawodnictwie – pokonując innego gracza, gracz zyskuje kolejne rangi i wspina się po kolejnych szczeblach hierarchii, zyskując prestiżowe tytuły, dodatkowe punkty umiejętności i inne.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *